Hakkımızda

SPA'nın kökeni Latince'den gelmektedir ve "SANUS PER AQUA" sudan gelen sağlık anlamı taşır. SPA'nın benzersiz konsepti dünyadaki farklı yörelerin iyi hissettirme metotlarını bir araya getirir. Sizi Avrupa, Amerika ve Asya'yı kapsayan bir yolculuğa çıkarırken sağlık, zindelik, estetik ve güzelliğin suyun iyileştirici gücüyle geri kazanılmasını sağlar. Spa alanı merkezimiz 3000 m2 alana kurulu olup Spa ve masaj hizmetleri konusunda üye olduklarında standart üyelik indirimleri mevcuttur.

Spa Merkezi hafta içi 07:00-23:00 hafta sonu 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ayrıca spamız bünyesinde bay ve bayan misafirlerimiz için ayrı alanlarda konumlandırılmış;buhar banyosu ve sauna yer almaktadır. Fitness merkezimizde ise kendinizi zinde hissetmeniz için her tür ekipman mevcuttur.8 tane koşu bantlarımız ayrıca grup dersleri için de 11 adet spinning bisikletlerimiz mevcuttur.Merkezimizde 12 m uzunluğunda 1.40 derinliğinde olan her hafta bakımı yapılan bay bayan şeklinde kullanıma açık olan havuzumuz vardır.Bununla birlikte ortak alan olarak Türk hamamımız da merkezimizde mevcuttur.Spor salonumuzda her konuda bilgi sahibi olan sizin isteğinize göre size yardımcı olacak eğitmenlerimiz bulunmaktadır.


Tesisimizde 6 adet masaj odası 1 tanesi vip olarak hizmet vermektedir. Vip çift kişilik olup odamızda sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Wellness artık yalnızca bir trend değil aynı zamanda bir yaşam tarzı olarak kabul edilmektedir. Wellness felsefesi, insanı bütün olarak kabul ederek beden, ruh ve zihin sağlığını birbiriyle uyumlu hale getirmek ve dengeleyerek artırmak üzerine kurulmuştur.Yoğun bir günün ardından uygulanacak bir masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar, kas gerginliğinizi giderir, vücudunuza tazelik, enerji ve güç verir.


• Çeşitli masaj ve bakım seçeneği arasından kendinize en uygun olanı uzmanlarımız eşliğinde belirleyerek LOTUS'un eşsiz atmosferinde tazelenebilirsiniz.

• En iyi sonucu almak için en az haftada bir kere masaj, bir kere vücut bakımı ve ayda bir kere yüz bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

• Çiftlere özel VIP ritüellerimiz ile kendinizi şımartabilir,Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.